inwentaryzacja obiektów

mapy do celów projektowych

pomiary geodezyjne

Geodeta Katowice

Nasza firma geodezyjna działa od 1991 r. W geodezji posiadamy 30-letnie doświadczenie, to spowodowało, zyskaliśmy grono zadowolonych z naszych usług klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Aktualnie wykonujemy usługi na terenie Katowic oraz całego Śląska i okolic.

Doświadczenie Geodezyjne

Geodeta z ponad 30-letnim doświadczeniem. Wykonujemy usługi geodezyjne od 1991 roku!

Realizacje geodezyjne

Geodeta Katowice posiada wymagany sprzęt, wykonuje projekty terminowo oraz kontaktujemy się z klientem na każdym etapie projektu

Niezawodne technologie

Nasze usługi geodezyjne zapewianią pomiar z niezwykle wysoką prezycją i dokładnością

Usługi Geodezyjne Katowice

Biuro Geodezyjne Jerzy Wilk

Geodezja Katowice

30-letnie doświadczenie w branży Geodezyjnej

Geodezja Katowice – Poznaj naszą skróconą ofertę usług geodezyjnych w Katowicach. Wykonujemy mapy geodezyjne, mapy do celów projektowych, tyczenie budynków i budowli, podziały nieruchomości, wzmowienie granic, wznowienie punktów graficznych.

Zaangażowanie

Wiedza

Doświadczenie

Geodeta Katowice - pomiary, tyczenia, mapyd

O nas – Geodeta Katowice

Działamy na rynku z ponad 30-letnim doświadczeniem w branży Geodezyjnej. Składamy się z geodetów, którzy posiadają wiedzę, zaangażowanie oraz doświadczenie w tym co robią. Jeżeli szukasz sprawdzonego geodety, który wykona usługi geodezyjne to skontakuj się z nami!

Doświadczenie Geodezyjne

Geodeci z ponad 30-letnim doświadczeniem. Wykonujemy usługi geodezyjne od 1991 roku!

Realizacje geodezyjne

Geodeta Katowice posiada wymagany sprzęt, wykonuje projekty terminowo oraz kontaktujemy się z klientem na każdym etapie projektu

Niezawodne technologie

Nasze usługi geodezyjne zapewianią pomiar z niezwykle wysoką prezycją i dokładnością

Więcej słów o naszej geodezji

Geodezja Katowice

Nasza firma geodezyjna została założona w 1991 roku. Podczas naszej 30-letniej obecności na rynku, zyskaliśmy grono zadowolonych z naszych usług klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Zaufało nam również wielu inwestorów budowlanych. Działamy na terenie Katowic, ale świadczymy nasze usługi geodezyjne na terenie całego Śląska, a w przypadku większych inwestycji – na terenie całego kraju. Geodeci są w stanie zapewnić naszym klientom fachowe, solidne i terminowe wykonanie usług geodezyjnych dzięki nowoczesnemu zapleczu sprzętowym, połączonemu z innowacyjnymi technologiami. Wigra Geodezja Katowice zyskała wiele pozytywnych opinii, które możesz znaleźć w naszej wizytówkę Google Moje Firma.

Geodeta Katowice

Najczęściej pierwszym kontakt z naszą firmą geodezyjną pojawia się wtedy, kiedy rozpoczyna się budowę domu, przebudowę infrastruktury oraz dużych inwestycji. Wtedy widzimy, że geodeta jest pierwszą drogą do zrealizowania tego zadania. 

Czym zajmuje się Geodeta Katowice

Chcąc wykonać pomiary geodezyjne proponujemy zapoznać się z ofertą naszych usług. Jako firma z dużym doświadczeniem oferujemy kompleksowe usługi geodezyjne jak mapy projektowe, wytyczenie: budynków, budowli, urządzeń uzbrojenia terenu, pomiary podwykonawcze i inwentaryzacyjne, podziały nieruchomości, działek wraz z możliwością wznowienia punktów granicznych. Wszystko to rzetelnie i fachowo dokumentujemy. Geodeta Katowice pojawia się w miejscu inwestycji z potrzebnym sprzętem i w pełni fachowym podejściem, przez co klient zyskuje szybkie i precyzyjne wykonanie usługi geodezyjnej – zaoszczędzając przy tym czas. Wiemy jak ważne dla klienta jest „trzymanie ręki na pulsie” związane ze swoją inwestycją – dlatego cały czas jesteśmy w stałym kontakcie z klientem na każdym etapie prac związanych z danym projektem. Jesteśmy specjalistami w geodezyjnej obsłudze inwestycji. Wykorzystując nasz zaawansowany technologicznie sprzęt możemy wykonać dla Państwa modelowanie wraz ze skaningiem w technologii 3D, fotogrametrię lotniczą i naziemną UAV oraz inne pomiary specjalistyczne.

Planujesz Budowę Domu? Zapytaj o radę Geodety

Plany, planami… ale to właśnie geodeta po wykonaniu pomiarów i rozpoznaniu ukształtowania terenu najlepiej podpowie nam co możemy wybudować na naszej działce. To jednak nie wszystko – to zaledwie początek współpracy z geodetą i jego usługami. Niejednokrotnie zdarza się, że klienci dodatkowo chcą dokonać podziału działki. Kolejną rzeczą którą będziemy potrzebować, aby rozpocząć budowę własnego domu jest mapa do celów projektowych – i w tym pomoże nam geodeta. Usługa geodezyjna polega między innymi na wytyczeniu granic działki, wytyczeniu osi budynku wraz z „umieszczeniem go na działce” oraz „doprowadzeniu” przyłączeń.

Zdarza się również, iż bank na etapie rozpoznania możliwości udzielenia kredytu hipotecznego zażąda zweryfikowania granic nieruchomości, którą chcemy zakupić. Nieodzownym elementem więc będzie pomiar geodezyjny wykonany przez uprawnionego geodetę.

Mapa Geodezyjna Katowice

Podczas budowy domu najważniejsza jest mapa geodezyjna, która zawiera wszystkie dane z ewidencji gruntów i budynków. Dlatego przygotowaniem jej zajmuję Geodeta. Ze swojej strony pomożemy Ci najszybciej zrealizować twój plan. 

Pomożemy Ci przygotować następujące mapy: 

  • Geodezyjna
  • Mapa do celów projektowych
  • Ewidencyjna
  • Inwentaryzacyjna
  • Zasadnicza
Wigra Geodezja Katowice - mapy
Usługi Geodezyjne Katowice - tyczenie

Wytyczenie działki Katowice

Jeżeli szukasz geodety do Wytyczenia działki Katowice, to zagwarantujemy Ci pełne wsparcie w pomiarach geodezyjnych, ustaleniu granic działki. Tyczenie budynków, budowli, granic działki  jest wymagane gdy chcesz przykładowo budować dom, postawić płot. 

 – Zapewniamy pełne wsparcie w ustaleniu granic działki na każdym etapie inwestycji. Tyczenie granicy działki to czynność często obligatoryjna w różnego rodzaju sytuacjach jak: budowa domu, stawianie płotu czy postępowanie rozgraniczające.

Pomiary geodezyjne – Podział nieruchomości

Ponadto wykonujemy podziały nieruchomości w Katowicach, które w ostatnim czasie są bardzo popularne. Geodeta katowice pojawia się w miejscu pomiarów geodezyjnych z wymaganym sprzętem, doświadczeniem, dlatego często takie podziały nieruchomości w Katowicach są bardzo szybko wykonywane.

Skanowanie Laserowe 3D – Geodezja

NA CZYM POLEGA SKANOWANIE LASEROWE 3D w Geodezji?

W naszej ofercie oprócz standardowych usług geodezyjnych znajdziecie Państwo możliwość laserowego skanowania 3D. Jest to szybkie, skuteczne i dokładne pozyskiwanie danych otoczenia w technologii trójwymiarowej. Taka metoda pozwala na dokonanie pomiarów dużych obiektów z dużą szczegółowością. Posługując się metodą laserowego skanowania 3D możemy w krótkim czasie dokonać precyzyjnych pomiarów naziemnych oraz lotniczych. Tak więc zapraszamy do współpracy z nami inwestorów budowlanych zainteresowanych współpracą z doświadczonym zespołem geodetów. Przemawiają za nami referencje po współpracy przy takich projektach jak m.in. podziale nieruchomości dla Firmy Auchan Polska Spółka z o.o. (w miejscowościach Sosnowiec i Częstochowa) w 2014 r., podziale nieruchomości oraz wznowieniu znaków granicznych dla Gminy Zawiercie, czy opracowaniu kompletnej dokumentacji terenowo prawnej dla firmy „BUDROPOL”.

Skanowanie Laserowe 3D Sosnowiec

Opinie o naszych Usługach Geodezyjnych

Rzetelny i Doświadczony Geodeta! Doskonale radzą sobie ze skomplikowanymi pracami geodezyjnymi - podział nieruchomości, stworzenie mapki geodezyjnej. Znają się na pracy jak nikt inny.
Kamil

Usługi Geodezyjne Katowice

  • Geodeta Katowice
  • Usługi geodezyjne
  • Tyczenie budynków i budowli Katowice
  • Pomiary geodezyjne
  • Pomiary powykonawcze + inwentaryzacyjne

Wykorzystujemy nowoczesny sprzęt geodezyjny, aby zagwarantować najwyższą dokładność podczas wykonywanych pomiarów geodezyjnych. Stawiamy przede wszystkim na dokładność oraz jakość usługi. Jeżeli szukasz sprawdzonej usługi w dobrej cenie to skontaktuj się z nami już dzisiaj.

Galeria Prac Geodezyjnych

Kontakt

Potrzebna wycena? Skontaktuj się z nami!

Zadzwoń po wycenę!

501 499 275


wigra1@poczta.fm

Kiedy potrzebujemy geodety?

Wtedy kiedy chcesz rozpocząć budowę domu, podzielić działkę, podzielić nieruchomość, wykonać pomiar powierzchni użytkowych, stworzyć mapę do celów projektowych, prawnych itp.

Dlaczego warto skorzystać z naszych pomiarów geodezyjnych?

Posiadamy ponad 30-letnie doświadczenie w branży. Działaliśmy na terenie całej polski. Znamy dużo ważnych kwestii, które przyśpieszają naszą pracę i twój czas oczekiwania.

Usługi geodezyjne ile kosztują?

Zadzwoń do nas pod numer +48 501 499 275, zapytam o kilka szczegółów i wycenimy twoją usługę indywidualnie. Posiadamy konkurencyjne ceny.